OKI C332dn

410 mm
Výška
242 mm
22 kg

• , zakoupeno v JPC s.r.o.

• kvalitní barevný tisk
    • po připojení na router (LAN) se tiskárna nainstaluje automaticky na všechny připojené PC (wifi)
  • , zakoupeno v Pekro

S tiskárnou jsem zatím spokojená.
    Před tím jsem měla inkoustovou, která mi vydržela 13 let, ale nyní jsem chtěla leiserovou, abych nemusela kupovat náplně.
    Líbí se mi i oboustranný tisk. Se všemi možnostmy tiskárny nejsem ještě úplně seznámená.

• , zakoupeno v CZC.cz

410 mm
Výška
242 mm
22 kg

Barevná LED tiskárna formátu A4, vysoká rychlost tisku, pozoruhodná kvalita tiskových výstupů, vynikající flexibilita médií, rychlost tisku 30/26 stran za minutu černobíle/barevně,1 GB RAM, 250listový vstupní zásobník, rozhraní USB 2.0, LAN, automatický duplexní tisk.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Je levná
    • Těžká je vážně až příliš.
    • Hned po zakoupení vůbec nefungovala, ale obratem mi ji vyměnili.
    • Po půl roce používání se mi v ní zasekl papír. Když jsem jej vyndal (šetrně), tak mi od té doby tiskne špinavé stránky.
    • Systém píše, že mám vytisknuto 3700 stránek, ale toneru už jsem vyměnil na dvojnásobek. Tak mi to nějak nesedí. Může to ale souviset s předchozím problémem.
    • Po necelém roce používání už to střídavě píše tři různé chybové hlášky a vůbec netiskne.

Při výběru jsem si říkal, že když je tak těžká, tak to bude kvalitka, žádné ošizené plasty, ale stále s ní jsou akorát problémy. Teď Váhám, jestli vůbec kupovat nové tonery a vadný přenosový pás za 2000Kč, nebo se ji radši zbavit.
    Do OKi už bych příště nešel.
    Prodám ji na díly.

• , zakoupeno v JPC s.r.o.

• kvalitní barevný tisk
  • , zakoupeno v Pekro

S tiskárnou jsem zatím spokojená.

• - Automaticky duplex je super.
    • - Diky vetsim rozmerum ma vse vetsi (zasobnik, tonery, ..) a zaroven pristupnejsi. Proto je vymena toneru nebo odstraneni zasekleho papiru snadne.
    • - cenu toneru: napr. cerny 3000 stran: kompatibilni 300,- to je parada
    • -ma velmi dobry podavac papiru, zatim se mi papir v tiskarne seknul jen pri duplex tisku (viz sekce "proti")
    • - Tiskarna ma jen 2radkovy CB displej, kde potrebujete anglictinu. Ale malokdo ten displej potrebujete, jen na stav toneru. Problem se to stava pri wifi pripojeni
    • - Rozchozeni wifi pripojeni je narocnejsi. Poridil jsem si verzi dnw (s wifi modulem) a zbytecne. Tisk pres wifi ma nejake vyhody, ale obecne i dost nevyhod, napr. to ze se tiskarna nemuze sama vypnout pri dlouhe necinnosti (prejde jen do spanku,ale stale wifi vysila)
    • - Vetsi rozmery tiskarny
    • - Stav toneru se (asi) neda zjistit na pocitaci,ale jen na tiskarne. Na druhou stranu se v tiskarne da zjistit stav a zivotnost vsech soucasti.
    • - Pri duplex tisku vyjizdi papir pred tiskem na druhou stranu ven dost daleko a pokud pri tom do neceho narazi, je problem. Bohuzel tiskarna svymi rozmery primo vybizi k tomu aby se na ni neco polozilo :)
    • - cena originalnich toneru je vyssi napr. cerny 3000 stran: 1500,-

Pisu tuto recenzi po roce uzivani, takze uz jsem snad odhalil slabsi stranky (sekce proti je dost dlouha ale jsou to vetsinou jen drobnosti)
    Je to super tiskarna za dobry peniz, je asi vhodnejsi spis do mensi firmy, nez do domacnosti,ale proc ne?
    Nemohu posoudit napr. kvalitu podani barev nebo jejich shodu s monitorem.

• , zakoupeno v CZC.cz

Pro domácí účely perfektní tiskárna,
    rychlý tisk,
    jednoduchá instalace

• , zakoupeno v Damedis s.r.o.

• Barevná
    • LAN
    • Opravdu velká a hmotná
  • , zakoupeno v Pekro

• ps ovladač, díky kterému tiskne barvy přesně (u aplikací které ho podporují)
    • snadná manipulace s tonery
    • duplexní jednotka u levné tiskárny
  • , zakoupeno v K24.cz

• Kvalita tisku
    • Vaha

• Kvalitní a oboustranný tisk

Tiskárna větších rozměrů, těžká, ale tiskne rychle a kvalitně.

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Tisk na silný papír
    • Tisk na prodloužený formát