Nejnovější recenze ze sekce Tiskárny

• kompaktní rozměry
  • rychlé probouzení
  • kompaktní tonerová kazeta
  • cena/výkon
  • nemožnost nastavit kurzor na opravovaný znak v heslu wifi
  • chybí vypínač

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pro domácí kancelář dostačující

Ověřený zákazník VŠE PRO TISK s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 25. března 2022

Zakoupeno v VŠE PRO TISK s.r.o.

Neobvykle velká ochota na informační lince.

Epson WorkForce WF-100W

Epson WorkForce WF-100W

Jana Henychová Jana Henychová

Přidáno: 25. března 2022

• malá
  • barevná
  • ve své kategorii cestovních tiskáren má nejspíš bezkonkurenční rozlišení-
  • jednoduché ovládání
  • wifi funguje naprosto skvělé (někdo někde kritizoval, že při každém zapnutí se musí znovu nastavit, což je naprostý nesmysl)
  • nemuchlá papír (někdo někde kritizoval, že muchlá papír - je holt potřeba zaregistrovat, že v místě, kam se strká papír, je posuvná zarážka, takže když někdo papíry nacpe bůhvíkam a bůhví jak moc, nemůže se pak divit
  • tichá
  • ne, tiskárna netiskne špatně, jak někdo někde kritizoval, ale je to spíše o userovi (běžný ví, že je potřeba pomocí tlačítka pro údržbu prověřit umístění tiskové hlavy a v případě nedobrého tisku prošťouchnout trysky (tlačítko, kde je napsané "trysky")
  • dražší provoz, nicméně i to je diskutabilní - obě kazety v originálním provedení se dají sehnat i s poštovným kolem osmi stovek... Samozřejmě pokud si ji někdo pořídí s tím, že na ní tiskne od rána do večera, tisk se prodraží. Pro občasné tisknutí v "terénu" naprostá pohoda. "Proti" tedy není nic, co by nebylo u jiných tiskáren na cartridge. Samozřejmě v případě existence náplní z lahvičky se pro denní domácí tisk vyplatí pořídit si klasickou Epson za řádově poloviční cenu
  • dražší cena, ale pořád nejlevnější oproti Canon, který má navíc menší rozlišení.

Skvělá tiskárna pro ty, kteří potřebují občas tisknout mimo svou kancelář nebo obývák. Určitě se vyplatí tuto legrácku vlastnit, je to prostě hezká "hračka", která se stává vašim dobrým pomocníkem na pracovních cestách. Adaptér je v ceně, nemusí se kupovat zvlášť, jako je tomu třeba u některých tiskáren Brother. Epson je navíc pradávný pojem, x desítek let byl, je - a nejspíš i pár dalších desítek let i bude, tedy náhradní díly a servis nejspíš budou taky.
Shrnula bych to tak, že mít tiskárnu do terénu, s baterkou, která se dá nabít i přes počítač, s kvalitní cartridge a plnobarevným tiskem, poměrně velkou rychlostí, zásobníkem na papír, která se dá složit do velikosti řádově dvou kynutých knedlíků :-), je prostě paráda. Váha lehoučká, oproti přenosným, které jsou třeba na termo (a že jsem hodně váhala) je tato sice větší, ale má podavač a dá se do ní dávat běžný papír (oproti termo, kde se sice ušetří za barvu, ale o to víc se utratí za termo papíry, tiskárna vyjde minimálně 2x tolik, je jen černobílá a výsledek je jen jakési provizorium, které navíc za pár měsíců samo vybledne a obsah zmizí).
Osobně ji doporučuji, a současně doporučuji podívat se pořádně, kam strkáte papír, upravit si ho pomocí posuvníku, dávat pouze stoprocentně rovný papír z balíku a ne nějaké zežužlané a stejně jako je dobré lidi krmit kvalitním jídlem a ne bůhví čím, tak i tiskárnu je dobré krmit originálními cartridge (což je nutno dělat u všech tiskáren, pokud chcete, aby vám dlouho tiskly). Sice je lákaví sehnat někde černou kazetu za 48 korun a barevnou za 120, když originální vyjdou na podstatně více, ale OMG z čeho to tak asi mohou vyrábět, když jen obal vyjde na dvacku a padesát procent schramstne dealer jako provizi. Ušetří se na nákupu spotřebáku a sní to hlavu. Šetřit se má jen na správných místech. :)
Pokud tedy sháníte maličkou tiskárnu,která Vám nevyteče do kufru, můžete tisknout stoprocentně bezdrát (baterka, wifina), a chcete tisknout kvalitně (nejlepší rozlišení z přenosek), jděte do ní :-) Já jsem naprosto spokojená.
A tedy vážně nevím, co s tou tiskárnou kdo provádí, když mu údajně muchlá papír a musí pokaždé nastavovat wifi. Já nic takového neřeším. Je holt potřeba číst návod anebo najít někoho,kdo vám to správně nainstaluje, jako jsem to udělala já, a umět alespoň základní znalosti práce s počítačem, jak má správně vložit do tiskárny papír a podobně. Za mě: je to velmi kvalitní malá praktická přenosná tiskárna. Na občasný tisk, samozřejmě. Pokud tisknete 500 papírů denně, kupte si stolní na tanky nebo laserovku.... což je i logické.

HP Color Laser 150nw 4ZB95A

HP Color Laser 150nw 4ZB95A

Ověřený zákazník IT Děčín, s.r.o. Luboš Dědauštvánlety

Přidáno: 23. března 2022

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

S produktem jsem vcelku spokojen a mohu doporučit dalším zájemcům.

Ověřený zákazník K24.cz Michal Orel

Přidáno: 20. března 2022

Zakoupeno v K24.cz

• Top tiskárna ! Konečně tiskárna co funguje hned, přes kabel, nemá WiFi ale o to je to spolehlive!
  • Levné tonery, volba kvality tisku , zásobník až pro 250 listů , kvalita

Doporučuji! Po tiskárně Canon přes WiFi za 1400 kdy tahle stojí dvakrát víc , nelituji. Funguje! Konečně a má kabel. Není ale součástí

Ověřený zákazník Electro World Martina

funguje na 105%

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. března 2022

Zakoupeno v K24.cz

• Automatický duplex, přijatelná cena.
Canon i-SENSYS LBP223dw

Canon i-SENSYS LBP223dw

Ověřený zákazník FLAMY.COM Pavel

Přidáno: 14. března 2022

Zakoupeno v FLAMY.COM

• Robusní stroj i pro větší zatížení. Snadno vyměnitelné díly jako podávací válečky nebo fixační jednotka. Tedy i příjemný na servis.
Xerox Phaser 3020BI

Epson EcoTank L3211

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2022

Zakoupeno v APOLLOs.cz

Perfektní domácí multifunkce. Inkoust na celý rok v ceně. Software i pro laiky.Pouze by mohla mít spodní podavač. Jinak naprostá spokojenost.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2022

Zakoupeno v CZC.cz

• Wifi
  • Zatím žádná

Spokojenost, jednoduché připojení. Šlo mě hlavně o tisk z telefonu.
Vše funguje.
Jednoduchá tiskárna pro domácí využití.

Ověřený zákazník Pekro Ověřený zákazník

Přidáno: 5. března 2022

Zakoupeno v Pekro

• rychlost tisku , WiFi
Xiaomi Mi Portable Photo Printer

Xiaomi Mi Portable Photo Printer

Ověřený zákazník Jelmo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Jelmo.cz

• HP Sprocket tiskne výrazně lépe.

Ověřený zákazník Brother-cr Ověřený zákazník

Zakoupeno v Brother-cr

• Dobrá obsluha
Canon PIXMA TS305

Canon PIXMA TS305

Ověřený zákazník MADER.cz Striko

Zakoupeno v MADER.cz

Zatím nic,dělá to co má.

HP LaserJet Pro M404dn W1A53A

HP LaserJet Pro M404dn W1A53A

Ověřený zákazník MALL.CZ Vlk

Přidáno: 2. března 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Zatím vše funguje jak má.
  • Tisk přes LAN.
  • Oboustranný tisk.
  • Rychlost tisku.
  • Nic.

Tiskárna má velmi příjemné rozhraní přes webový prohlížeč. Pro domácí účely dostačující. Dovedu jsi ji představit i v malých firmách. Otázka je jak dlouho vydrží bez poruchy. Obsluha a nastavení v češtině.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25