Nejnovější recenze ze sekce Tiskárny

Fujifilm Instax Mini Link 2 růžová set

Ověřený zákazník InstaxStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. ledna 2024

Zakoupeno v InstaxStore.cz

Skvělý dárek pro malou holčičku, kromě fotoaparátu obsahuje hry, má možnost uložení písniček, fotky ukládá na přiloženou kartu. Obsahuje silikonové pouzdro se šńůrkou na krk. Intuitivní ovládání, datový/nabíjecí kabel přiložen. Dvouapůlletá vnučka měla velkou radost, už vesele fotí :-)

Brother HL-1222WE

Brother HL-1222WE

Přidáno: 10. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Tiskárnu mám jen na velmi občasní tisknutí doma. Instalace v rámci možností v pohodě. Maličko hlučnější, ale pro mé potřeby žádný problém. Příjemný je svižný tisk, pošlete, jakmile dorazí na tiskárnu, už se to sype. Za mne v pořádku, velkým plusem jsou malé rozměry. Jediné, co trošku kazí obrázek jsou dva proužky vyžehlené podavačem na papíru. Ale jak jsem se díval ty opět zmizí. Uvidíme, jak dlouho vydrží.

Canon PIXMA G3430

Canon PIXMA G3430

Ověřený zákazník Alza.cz mae

Přidáno: 7. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Jde o tiskárnu jednoduchou a pro obyčejnou domácnost všestraně vyhovující, jen jsem pořádně nepřečetl vlastnosti tiskárny a trochu mě vadí, že není automatický oboustranný tisk ale musím přehazovat papír. Jinak na těch 10 -50 stránek za měsíc dobré a skener se vždy hodí.

Ověřený zákazník planeo.cz Tadeáš Svoboda

Přidáno: 5. ledna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• velikost, reps. malost
  • velmi jednoduchá obsluha

Náhrada za starou inkoustovku, kde mě už vytáčelo věšné zasychání inkoustu, když tisknu někdy i jen dvakrát do roka.
To, že tiskne jen černobíle vnímám jako výhodu. Nikde se mi necpe výchozí tisk v barvě, který bych musel vypínat.
Dosud velmi rychlý chod. WiFi připojení nezkoušeno.

Brother HL-1223WE

Brother HL-1223WE

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2024

Zakoupeno v ExaSoft.cz

nepodářilo mi zatím připojit tiskarnu bezdratové spůsobem s notebookem , ale když spojil kabelem to hned naskočílo a funhuje to dobře

Přidáno: 2. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• po zhotovení fotografie lze ihned vytisknout
  • dobrá kvalita tisku
HP OfficeJet 250 Mobile CZ992A

HP OfficeJet 250 Mobile CZ992A

Ověřený zákazník Alza.cz Zbyněk

Přidáno: 29. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• minimální rozměry ! ! !
  • elegantní vzhled
  • bezdrátová
  • není na 6 různobarevných náplní
  • má vlastní baterii
  • nelze skenovat sešitý dokument/knihu
  • kostrbaté párování s PC

Suverénně nejmenší tiskárna se skenerem (v rozumné kvalitě). Koupil jsem kvůli rozměrům a jsem velmi spokojený.
Nevýhoda s tím spojená je, že dokumenty na skenování se vsouvají po jednom. Nelze zavřít celou tlustou knihu nebo víc secvaknutých papírů. Také "chytač" na vytištěné papíry není. Ale s tím se dá žít.
Je na dvě cartridge (černou a barevnou). Odpadá mikromanagement s 6 různými barvami jak u jiných tiskáren.
Párování nešlo hladce. Nabízí naštěstí více způsobů a jeden z nich klapnul (dle IP tiskárny). A to mám počítač taky HP. Nechápu, že s tím jsou odjakživa potíže a nemají to dodnes pořešené.
Tlačítko na skenování na tiskárně nešlo spárovat s PC (Sken z PC přitom šel ihned.) a strávil jsem několik hodin hledáním řešení na internetu.
Jinak tiskne dobře. Snad i dlouho vydrží, za tu cenu.
(Balení obsahuje napájecí kabel. Neobsahuje propojovací kabel do PC. Jen pozn.)

Canon Selphy Square QX10 bílá

Canon Selphy Square QX10 bílá

Ověřený zákazník CEWE FOTOLAB Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2023

Zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• Dobře ovladatelná aplikace (když člověk vnímá co mu po spuštění aplikace sama poradí - viz nevýhody dále), .
  • slušná výdrž baterky (vzhledem k ceně 20kč/obrázek výdrž na nabití cca 20 ks je až až)
  • Kvalita fotek je slušná - dle recenzí a porovnání na youtube rozhodně jedna z těch lepších.
  • Celkově malé skladné balení, které aspiruje na to, aby člověk takovou věc opravdu vozil ssebou
  • Doma mám velkou tiskárnu - není profi na foto, ale na fotopapír tiskně slušně. Tisk mne na ní však neláká, používám ji jen vyjímečně. Od Canonu si slibuji větší využití - ale to ukáže až praxe. Zatím je to spíš na předvádění se, že na návštěvě příbuzným na místě vytisknu fotku "pod magnet na lednici"
  • Nevadilo by ještě alespoň o centimetr větší obrázek
  • V aplikaci mi trvalo než jsem našel kde nastavit ořez a zvětšení (moje chyba - aplikace na to sama upozorňuje - musí se poklikat na obrázek - trochu mate že pod obrázkem je spousta funkcí a člověk hledá spíš tam)
  • Obdélníkový papír ale obrázek je maximálně čtvercový - škoda nevyužitého místa - bylo by dobré kdyby tam šlo vložit alespoň text - ale technologie tisku / podavač tiskárny to prostě neumožní, takže jediné co lze, popsat si pak bílý proužek fixou

Opět se vracíme do doby kdy chceme držet obrázek v ruce a ne jen přeposílat v mobilu. Velikost fotky by mohla být o centimetr (idva) na každou stranu větší, ale zase by to ovlivnilo rozměry tiskárny. Takže je to o kompromisu a člověk se musí naučit co má a nemá smysl tisknout (například 6 celých postav u vánočního stromečku je nesmysl... ideál je například portrét max 3 osoby do pasu apod... krajinu jsem ještě netiskl) Díky tomu že jsou fotografie samolepící je to ideál do deníku z cest pro rodinné vzpomínky...

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Registrovaný uživatel

• Kvalitní foto

Všechno ok

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Jaryn

Přidáno: 26. prosince 2023

(naposledy upraveno 26. prosince 2023)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Jednoduchá instalace software z přiloženého disku.
Kvalitní zpracování i líbivý vzhled, malé rozměry.
Laserová technologie ideální do domácnosti, kde se tiskne jen příležitostně.

Brother DCPL3560CDW

Brother DCPL3560CDW

Ověřený zákazník Brother-cr Tomáš

Přidáno: 23. prosince 2023

Zakoupeno v Brother-cr

• Rychlý tisk z mobilu
  • Bezproblémová

Trochu větší rozměry, ale s tím jsem počítal.

EPSON L18050

EPSON L18050

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 20. prosince 2023

• formát A3+
  • výborně zvládá lesklé a "pololesklé" / semigloss papíry Epson / Fomei
  • rychlý tisk i na plnou kvalitu na A3+
  • oproti Epson L850 kvalitnější a rychlejší tisk, je zde barevný posun k lepšímu
  • určitě pokrok proti L850 (ano, nemá scanner) rozměrově obdobná
  • nezvládá dobře matné papíry z důvodu použitých inkoustů

určitě dobrá tiskárna na takové to domácí tištění fotek, kde se moc nemusíte koukat na cenu inkoustu. Pořád jste na cca 1/10 a méně za inkous proti pigmentovým poloprofi a profi tiskárnám. Ty ovšem zvládají lépe matné papíry, barevné přechody, mají více šedých inkoustů a pod. a jsou určeny na profitisk

Brother HL-L2372DN

Brother HL-L2372DN

Ověřený zákazník Rajtiskaren Jiří S.

Přidáno: 18. prosince 2023

Zakoupeno v Rajtiskaren

• Konečně jednoduchá tiskárna, která tiskne.

Tiskárna šla bez problémů nainstalovat a perfektně tiskne. A to oboustranně. Po zkušenostech s konkurenčními tiskárnami ve stejné cenové hladině už jsem ani nedoufal, že takovou najdu.

HP LaserJet Tank 2604sdw 381V1A

HP LaserJet Tank 2604sdw 381V1A

Ověřený zákazník IT Děčín, s.r.o. toska

Přidáno: 18. prosince 2023

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• Cena tiskárny, cena tisku
  • Stále žádné ínfo o problematickém zavírání tiskárny po doplnění toneru

Stále žádné ínfo o problematickém zavírání tiskárny po doplnění toneru, víko nejde sklopit, je nutné vzpěru uchopit rukou a silou "podseknout" ...

Přidáno: 15. prosince 2023

(naposledy upraveno 15. prosince 2023)

• Je to levné
  • Nefunguje

Tiskárna netiskne a nevím proč. Manuál mlčí. Po každém zapnutí hodně dlouho hrčí a točí kolečkama. Pak spadne do zeleného vykřičníku.

Brother HL-1112E

Ověřený zákazník MALL.CZ B

Přidáno: 13. prosince 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Rozměry, cena
  • Je problém sehnat samolepící kotoučky

Ještě jsem jí nevyzkoušel, ale jsem zklamán ze vzhledu. Na obrázku to vypadá jako plastická výzdoba, ale přišla hranatá krabička s barevnou nálepkou. Kdybych to věděl, tak jsem to koupil u jiného dodavatele, který mě nenutil využít služby české pošty a balíku do ruky (což je zase jiná tragédie) a současně měl odpovídající obrízek.

Ověřený zákazník Elektrochram Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. prosince 2023